Phoebe

7. ledna 2008 v 16:24 | Dark Dominic & Adel


Phoebe Halliwell
Narození: 2. 11. 1975
Smrt:×
Partneři: Cole Turner, Jason Dean, Coop,
Manželství: Cole Turner (415 Marry Go-round), Coop (822 Forever Charmed)
Rozvody: Cole Turner (502 Witch's Tail, 2)
Děti: 3 děti
Schopnosti: Intuice, Levitace, Empatie
Bydliště: 1329 Prescott Street; San Francisco
Zaměstnání: redaktorka poradny v deníku The Bay Mirror
Phoebe byla před příchodem Paige nejmladší sestrou. Než se staly čarodějkami, se svými sestrami si moc nerozuměla a svou pubertu prožívala velmi divoce.
Phoebe se jako jediná ze sester narodila přímo v domě. V minulém životě se zamilovala do čaroděje Antona, který ji naklonil na stranu zla, a proto se Phoebe obává, že má mnohem větší sklony ke zlu. Jako důkaz bere i to, že si Bubulák vybral za oběť právě ji. Kromě toho o tom svědčí i to, že si jako jediná dobrovolně zvolila být královnou zla a také výběr jejího partnera.
S Colem se seznámila v době, kdy ještě nevěděla, že je to démon Balthazar (Belthazor) a nevědomky ho donutila, aby zradil Triádu a samotný Zdroj. Zůstala s ním však i po tom, co zjistila, co je ve skutečnosti zač. Po smrti Prue se musela Phoebe chtě nechtě stát prostřední sestrou. Po tom, co se Cole stal Zdrojem, sestry ho zničily a ani po jeho nečekaném návratu z pekla se s ním už Phoebe nedala dohromady. Její druhou láskou byl Jason Dean, majitel redakce The Bay Mirror, ve kterém pracovala.
Mezi její další lásky patřil i Dex, který taky pracoval v The Bay Mirror. Ten jí ale bohužel znal jako Jenny Benettovou, takže když zjistil, co je zač, opusil ji. Po dlouhém hledání si vzala Coopa a má s ním tři děti dcery Avril,Ashlee a Hilary.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co říkáš na Phoebe?

Je nej
Super!
Ujde
Hrůza

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.