Paige

7. ledna 2008 v 18:52 | Dark Dominic


Narození: 2. 8. 1977
Smrt:×
Partneři: Richard, Glen, Henry
Manželství: Henry Mitchell (816 Engaged and Confused)
Rozvody:×
Děti: Henry Mitchell jr. a dvě holčičky (dvojčátka)
Schopnosti: Světelná telekineze, Orbing, Léčení, Morfování
Bydliště: 1329 Prescott Street; San Francisco
Zaměstnání: Sociální pracovnice
Paige je nevlastní sestrou Phoebe, Piper a Prue: ačkoli s Prue se nikdy nesetkala. Podivuhodné okolnosti a její intuice ji zavedly až na Pruin pohřeb, kde se setkala s Piper a Phoebe (ta o ní téměř okamžitě obdržela předtuchu, díky níž sestry zjistily, že má Paige schopnosti). Je rovněž dcerou Patty - právě tak, jako sestry, ale otce má jiného. Je jím Pattyin Světlonoš Sam Wilder. A protože vztah Světlonoše a jeho svěřence, je Staršími zakázán, museli se její biologičtí rodiče Paige krátce po jejím narození vzdát.
Její adoptivní rodiče Matthewsovi zemřeli při autonehodě, což Paige přežila pouze díky svým schopnostem (ovšem aniž by tušila, že je vůbec použila). Svou pubertu prožívala velice bouřlivě, dokonce bouřlivěji než Phoebe…
Po smrti Prue se stala součástí Moci tří. Jelikož však byly Phoebe s Piper hodně napřed, musela se Paige chtě nechtě zpočátku hodně učit. Ale brzy se stala super čarodějkou a plnohodnotným členem Halliwelllovic rodiny, což ztvrdilo i pojmenování Pipřina syna Wyatt Matthew Halliwell.
Paige ovládá dvě aktivní schopnosti: přitahování a orbing (transport Světlonošů), ovšem když na to přijde, dokáže někoho i vyléčit. O jejím citovém životě lze říct jen to, že nikdy neměla moc štěstí na lásku. Její láska z dětství - Glen, se oženil s jinou a čaroděj Richard se vrátil zpět ke kouzlení, takže ho Paige raději opustila. Těsně před skončením vztahu si od ní ale nechal spoutat schopnosti, aby splnil její přání a zůstal hodným, což na věci nic nezměnilo, jelikož Richard s Paige nemohl zůstat zase z důvodu, že by ho svádělo používání moci, když by viděl, jak se Paige přenáší nebo čaruje a chtěl by schopnosti nazpět. Nějakou dobu pak Paige chodila s Kylem Brodym, který zemřel pro větší dobro a stal se Světlonošem. O něco později se seznámila s Henrym Mitchellem, který i když poznal její tajemství: tedy, že je čarodějka, nevylekal se a zůstal s ní, aby jí o něco později požádal o ruku. Mají spolu dvojčátka (holčičky) a chlapečka Henryho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.